Mobil SERVIS-opravaLCD.czSamsung servis mobilních telefonů se sídlem v Olomouci. Provádíme opravy pro celou ČR, SR, DE, PL, UK s doručením kurýrní službou GLS již za 24 hodin.

Oprava prasklého skla Samsung displeje Vašeho mobilního telefonu. Opravu displeje provádíme na vlastním strojním vybavení, které využívá stejné postupy a procesy, jako samotný výrobce displejů pro mobilní telefonu. Na provedenou práci poskytujeme samozřejmě záruku!

Díky tomu je zachována originalita, 100% kvalita barev a pozorovacích úhlů i reakcí na dotek. Displej je po opravě od nás totožný s originálem. Finanční úspora tohoto druhu opravy je až 70% z ceny celého nového displeje Samsung.

Kontaktujte nás pro stanovení cenové nabídky opravy prasklého skla na Váš model Samsung telefonu. Naši technici stanoví přesnou cenu opravy a postup, dle poškození skla displeje, přímo na pobočce Mobil SERVISu při Vaši návštěvě, případně emailem z přiložených fotografií.

Pro opravy prasklých dotykových skel používáme pouze originální skla přímo od dodavatelů a výrobců v Asii. Od nás nedostanete žádné laciné náhražky, bez adekvátních vlastností a požadované kvality (takové zkrátka nenakupujeme, nepoužíváme a hlavně neinstalujeme do telefonů zákazníkům…).

Chcete-li nejvyšší kvalitu, svěřte opravu svého Samsung displeje nejlepším… Kontaktujte nás…

samsung-oprava-displeje-olomouc-praskle-sklo-displeje-servis-mobilnich -telefonu     samsung-oprava-displeje-olomouc-praskle-sklo-displeje-servis-mobilnich -telefonu