Nefunkční nabíjení? Telefon nebo tablet nereaguje na nabíječku? Poškozený USB, USB-C nebo Apple Lightning konektor?

Žádné obavy, našli jste servis mobilních telefonů a tabletů, který Vám profesionálně vyřeší tento Váš problém.

Druhá nejčastější závada po výměně displeje nebo prasklého dotykového skla displeje mobilního telefonu a tabletu. Je to právě oprava nabíjecího konektoru USB, USB-C, Apple Lightning.

Pro náš servis mobilních telefonů je nedůležité zda-li je závada způsobena nešetrnou manipulací s telefonem nebo tabletem při nabíjení nebo při připojení nabíjecího kabelu, či stářím a opotřebováním nabíjecího konektoru. Opravíme nabíjecí konektor Vašeho telefonu nebo tabletu vždy za nejlepší cenu na trhu.

Na náš Mobil SERVIS-opravaLCD.cz se můžete s důvěrou obrátit pro realizování opravy nabíjení a výměnu nabíjecího konektoru Vašeho mobilního telefonu nebo tabletu. Servisujeme značky Apple iPhone, iPad, Samsung, Huawei, Honor, Xiaomi, Lenovo, Acer, Asus, HTC, Sony, Doogee, Oukitel, Cubot a jiné i neznámé značky mobilních telefonů a tabletů pro zákazníky z celé ČR.

V případech, kdy je nabíjecí port poškozen mechanicky ulomením a došlo i k poškození základové desky (vytržení kontaktních ploch, jako na jedné z fotografií) jsme schopni, pokud je to jen trochu možné, tyto spoje zrekonstruovat a zařízení opravit. I když je tato činnost více časové náročná, nevadí. Oprava nabíjecího portu od nás je pro zákazníka vždy rentabilní.

Pro opravy mobilních telefonů, tabletů a notebooků používáme pouze nejmodernější technologie v oblasti oprav mikroelektroniky. Od mikroskopů, pájecích stanic (mikro, hotair i infra) až po měřící přístroje a laboratorní zdroje aj.. Opravy provádí pouze vyškolení technici s odbornými znalostmi a mnohaletou praxí v oboru.

Chcete opravit nabíjecí konektor a mít mobilní telefon nebo tablet opět plně funkční? Oprava nabíjecího konektoru iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi, Lenovo, Asus, Acer, HTC, Sony a jiné…

Kontaktujte náš servis mobilních telefonů Mobil SERVIS-opravaLCD.cz v Olomouci.

Provádíme opravy mobilních telefonů, tabletů a notebooků pro celou ČR prostřednictvím kurýrní služby GLS s doručením zásilky do 24 hodin (více v návodu „Jak zaslat na opravu“).