Oprava nabíjení iPhone a iPad je častá závada, s kterou se na nás obrací zákazníci z celé ČR. Pokud závada nabíjení iPhone není způsobena vadnou baterii nebo nabíjecím lightning konektorem, přichází na řadu provedení diagnostiky závady základové desky v našem iPhone servise.

iPhone telefony a tablety iPad jsou delší dobu známe svou náchylností k závadě nabíjení/napájení základové desky. Obzvláště při používání neoriginálních a necertifikovaných nabíjecích kabelů nebo nabíjením v autě, či z jiných nestabilních zdrojů či adaptérů.

Pokud Váš telefon po úplném vybití baterie a vypnutí nereaguje na nabíječku je značný předpoklad, že se i Vám stala tato závada základové desky iPhone a potřebujete provést opravu nabíjení a výměnu čipu napájení na základové desce. Tento je známý pod obecným označením Tristar, nebo-li 1610A1, 1610A2, 1610A3, 1610A3B, 1612A1 aj., mající souvislost s napájením a nabíjením základové desky iPhone.

Opravy čipu správy napájení a jiných komponent základových desek iPhone nabízíme, jako jedni z prvních. Jsme specializované servisní centrum pro opravy základových desek iPhone v Olomouci. Provádíme samozřejmě také opravy základových desek Samsung, Huawei, Xiaomi a jiných značek.

Náš servis mobilních telefonů a tabletů je vybaven nejnovějšími technologiemi pro provedení diagnostiky a opravy základových desek iPhone. Používáme pouze nejmodernější diagnostické přístroje, mikroskopy a pájecí stanice JBC, Quick, Hakko a měřící přístroje Fluke. Všechny tyto zařízení patří mezi technologickou špičku sloužící k opravám mobilních telefonů a tabletů.

Závadou desky Vašeho iPhone se bude vždy zabývat pouze vyškolený servisní technik s několikaletou praxí v oboru oprav základových desek iPhone a Samsung.

Pro získání znalostí, které umožňují řešit opravy základových desek iPhone je nutné absolvovat stovky hodin školení a studia fungování základních desek iPhone. Naši servisní technici jsou skuteční profesionálové, kteří udělají vždy maximum pro záchranu Vašeho telefonu a jeho uvedení zpět do provozu.

Protože věříme schopnostem a zkušenostem našich techniků, nabízíme opravy základových desek iPhone za nevšedních podmínek a jako jediní na trhu.

Pokud servisní zásah na základové desce Vašeho iPhone nepovede k zprovoznění telefonu, pak nic neplatíte a celý úkon je ZDARMA.

Pokud nejste z Olomouce nebo blízkého okolí je možné iPhone i iPad odeslat na opravu dle návodu …ZDE…. Kurýrní službou GLS z domova nebo kanceláře, s doručením z celé ČR do 24 hodin. Opravené zařízení Vám bude doručeno zpět na Vámi požadovanou adresu kurýrem GLS s platbou na dobírku a pojištěním zásilky.

Pokud je vaše zařízení zničené a neopravitelné a nebo je oprava nerentabilní, jsme schopni telefon nebo tablet také vykoupit na náhradní díly za nejlepší možnou cenu.

Máte-li jakýkoliv dotaz ohledně opravy Vašeho telefonu nebo tabletu neváhejte využít některý ze způsobů, jak nás kontaktovat …ZDE…

Oprava čipu správy napájení na základové desce (Tristar, U2 čip) je za cenu již od 1490,- CZK