Na náš iPhone servis v Olomouci se dnešního dne obrátil zákazník s žádostí o výměnu displeje. Nejčastější závadou iPhone 7 po pádu je prasklé sklo displeje. Výměnu celého displeje iPhone 7 není ve většině případů potřeba realizovat, což většina servisů zákazníkovi ani nenabídne.

Výměna prasklé dotykové plochy displeje iPhone 7 znamená pro zákazníka obrovskou finanční úsporu oproti výměna celého displeje.

Poškozené dotykové sklo na displeji umíme profesionálně vyměnit, díky vlastnímu strojnímu vybavení a mnohaleté praxi v této oblasti, včetně absolvování školení v zahraničí u výrobce strojního vybavení. Displeje zákazníků nikdy nikam neposíláme a veškeré opravy provádíme u nás a proto za svou práci ručíme a poskytujeme samozřejmě záruku.

Jak lze vidět na přiložených fotografiích oprava prasklého skla displeje iPhone 7 našeho zákazníka dopadla, jako vždy, perfektně a původní originální displej je opraven a opět funguje a vypadá jako nový, se stejnými vlastnostmi jaké měl původní originální displej instalovaný v telefonu… a to za nejlepší cenu na trhu s velkou finanční úsporou pro zákazníka oproti výměně celého displeje iPhone 7.

Jsme nejlépe vybavený servis mobilních telefonů pro provádění veškerých oprav nejen iPhone telefonů.

servis-mobilnich-telefonu-olomouc-samsung-iphone-oprava-praskleho-skla-displeje-oca-metodou-rozbite-sklo iphone-servis-olomouc-stupkova-mobil-servis-odstraneni-oxidace


Opravíme Vám prasklé sklo displeje iPhone. Provedeme výměnu displeje iPhone za originál (používáme pouze originál displeje iPhone, které si pro zákazníky repasujeme = jediná možnost, jak nabídnout originál displej, jelikož Apple displeje neprodává. Většina servisů Vám do telefonu nainstaluje tzv. OEM a bude jej vydávat za originální kvalitu – o originál se ale nikdy nejedná). Výměna vestavné baterie Vašeho iPhone, oprava lightning konektoru i oprava nabíjení iPhone, když nereaguje na nabíječku apod. je samozřejmostí. Odstranění oxidace po pádu zařízení do vody. Oprava základové desky, na nejvyšší možné úrovni výměnou součástek přímo na desce telefonu a jiné zákazníkem požadované servisní úkony, rádi provedeme.


Pokud chcete opravu realizovat z pojištění (pojištění domácnosti, pojištění zodpovědnosti z občanského života apod….) vypracujeme Vám servisní zprávu s rozpočtem opravy pro Vaši pojišťovnu. Následně po likvidaci pojistné události provedeme opravu dle požadavku zákazníka.


Chcete i Vy opravit Váš poškozený iPhone v nejlepší kvalitě a za nejnižší cenu na trhu? Kontaktujte nás…