Mobil SERVIS – opravaLCD.cz – jsme pozáruční servis všech značek mobilních telefonů, tabletů a notebooků. Provádíme veškeré druhy oprav mobilních telefonů iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi a jiných značek včetně tabletů i notebooků přímo na naší servisní pobočce v Olomouci.

Opravy realizujeme od firemních i soukromých zákazníků z celé ČR prostřednictvím kurýrní služby GLS s doručením do 24hodin…

Specializujeme se na opravy značek Apple iPhone, iPad, Samsung, Huawei, Xiaomi, Lenovo, Sony Xperia, Nokia, HTC a také čínských „no-name“ značek např. Cubot, Oukitel, Doogee aj..

Naši technici mají dlouholeté zkušenosti s opravami mobilních telefonů, diagnostikou závad a úpravami software. Oprava prasklého skla displeje je u nás prováděna strojní metodou, která je shodná s procesem výroby displeje u výrobce.

Displeje určené k provedení výměny prasklého skla nikam neposíláme a opravy jsou prováděny přímo u nás na našich strojích !

Díky tomu jsme schopni nabídnout rychlý servis a hlavně prvotřídní kvalitu provedení shodnou s původním originálem.

Profesionalita, odborné znalosti a zkušenosti našich techniků vyřeší i Váš problém s Vašim mobilním zařízením a to vždy za nejlepší cenu na trhu.

V našem Mobil SERVISu lze realizovat také opravy na počkání nebo ten samý den, pokud to povaha a technologie opravy i konstrukce mobilního telefonu nebo tabletu umožňuje.

Výměna displeje Samsung, iPhone, Huawei, Xiaomi a jiné, oprava nabíjení, výměna baterie, odblokování kódu (gesto, heslo, atd.) i opravy základových desek jsou jen základní požadované opravy mobilních telefonů našich zákazníků. Provádíme samozřejmě také servis tabletů a notebooků všech značek…

Nejlepší kvalita a cena

Vždy používáme pouze originální náhradní díly a displeje nebo díly originální kvality certifikované výrobcem (OEM).

• Vzhledem k dlouholetým osobním kontaktům v Asii, kde se vyrábí veškerá elektronika, jsme schopni zajistit originální náhradní díly na velkou většinu zařízení používaných v EU a to za velmi přijatelné ceny.

• Díky vynechání řady distributorů, kteří vydělávají na náhradních dílech po cestě do ČR, můžeme zákazníkovi nabídnout vždy nejlepší cenu na trhu vzhledem ke kvalitě originálního náhradního dílu.

• Všechny náhradní díly jsou otestovány, což nám umožňuje velmi efektivně snižovat pravděpodobnost závadového kusu doručeného k nám na sklad. Zcela to vylučuje instalaci takového náhradního dílu do zařízení zákazníka.

Naši zákazníci vždy obdrží zcela funkční a otestovaný díl ! Což garantuje jejich spokojenost.

Profesionální a rychlá oprava

• Díky zkušenostem našich servisních techniků jsme schopni provést rychlou diagnostiku závady a doporučit vhodné řešení v 90% případů již při přijetí zařízení na opravu.

• Při každém servisním úkonu je zařízení kompletně otestováno. Jsou diagnostikovány všechny případné další závady a klient je informován o skutečném stavu – tato služba je součástí každého servisního úkonu a je ZDARMA.

• Používáme pouze nejmodernější dostupné přístroje a technologie, které nám umožňují zaručit 100% profesionální servis pro zákazníka.

Záruka spokojenosti

• Ke každému zákazníkovi máme vždy individuální přístup. Každou závadu řešíme dle jeho požadavků.

• Každému zákazníkovi náš technik nabídne několik variant řešení jeho závady. Vždy tak aby si mohl vybrat pro něj neoptimálnější cenovou variantu.

• Na provedenou práci a servisní úkon poskytujeme záruku.

Opravujeme všechny značky a modely telefonů a tabletů

Expres servis – nejrychlejší oprava a nejkvalitnější díly !

Záruka na provedenou práci samozřejmostí

Opravené zařízení Vám doručíme do 24 hodin

0

Spokojených zákazníků

0

Opravených telefonů

0

Opravených tabletů

0

Opravených prasklých skel

Co o nás říkají naši zákazníci

Více recenzí si můžete přečíst na portálu firmy.cz … ZDE …

  • samsung-servis-vymena-displeje-oprava-nabijeni-vymena-baterie-oprava-praskleho-skla-displeje-oprava-zakladove-desky-praskle-sklo
  • iphone-vymena-displeje-oprava-praskleho-skla-displeje-vymena-baterie-oprava-nabijeni-stupkova-olomouc
  • huawei-servis-vymena-displeje-oprava-displeje-vymena-baterie-oprava-nabijeni-stupkova-olomouc
  • xiaomi-servis-stupkova-olomouc-vymena-displeje-oprava-displeje-vymena-baterie-oprava-nabijeni-praskle-sklo

Nejnovější technologie

• OpravaLCD.cz – Používáme nejnovější technologie v oblasti oprav displejů mobilních telefonů.

• Naše OCA Airbag stroje sestavují displej a dotykovou plochu stejnou technologií, jako u samotného výrobce.

• Tento použitý proces a strojní vybavení garantuje kvalitu opravy dotykové plochy ( výměna prasklého skla displeje) se zachováním vlastností původního originálního displeje.

Váš displej bude opět jako nový !

Prasklé sklo displeje ?

Rozbitý displej Vašeho iPhone nebo Samsung ?

Již žádný problém…

• náš technik prohlédne a otestuje rozbitý displej a navrhne způsob a postup výměny dotykové plochy

• také Vám bude stanovena cena a termín pro vyzvednutí opraveného telefonu

• můžete si také nechat profesionálně nalepit tvrzené sklo (2.5D, 3D i 5D variantu)

• Váš telefon dostanete vyčištěný a připravený ke každodennímu použití