Výměna displeje Samsung A5 2017, model A520 a oprava prasklého skla dotykové plochy je nejčastěji požadovaná oprava tohoto telefonu Samsung v našem servise mobilních telefonů v Olomouci.

Dnešního dne nám byly doručeny hned dva kusy Samsung A5 2017, model A520 na výměnu prasklého skla displeje. Expresní oprava proběhla velice dobře a výsledek lze vidět na přiložených fotografiích.

Spadl i Vám telefon Samsung A5 a máte prasklé pouze sklo?  Displej Vám normálně funguje a reaguje na dotyk, bez jakýchkoliv vad zobrazení?

Potom pro Vás máme řešení… Výměna prasklého skla displeje za nejlepší cenu na trhu a v kvalitě originálu. Oprava se tímto stává finančně nenákladnou záležitostí a vzhledem k ceně nového telefonu rentabilní pro každého.

Vyměníme Vám poškozené prasklé sklo a zachráníme původní displej pomocí vlastního strojního vybavení pro profesionální opravy displejů.

Využíváme nejmodernější technologie thermo-vakuového airbag spojení strojem, pomocí technologie, kterou používá samotný výrobce displejů. Samozřejmě se zachováním všech vlastností původního originálu, jako je podání barev, reakce na dotyk atd.

Pro opravy prasklého skla displeje používáme pouze dotyková skla originální kvality, která mají totožnou barvu s originálem a to včetně tzv. olefobní vrstvy na povrchu dotykového skla.

Po opravě prasklého skla displeje od nás, bude Váš displej stejný, jako původní originál. Cena opravy je ale zásadně odlišná od ceny výměny celého nového displeje Samsung A5.

Tento druh opravy displeje lze realizovat i během 24 hodin od přijetí zakázky, vždy dle vytížení servisu a dostupnosti náhradních dílů. Aktuální informace o realizaci opravy Vám vždy poskytneme telefonicky nebo emailem.

Pro více informací nás kontaktujte, rádi Vám sdělíme termín a cenu opravy displeje. Můžete nás také navštívit osobně v našem servise mobilních telefonů Samsung v Olomouci (viz. detailní mapa v kontaktech).