iPhone 7 oprava WiFi a Bluetooth čipu (WiFi IC, šedá WiFi, nefunkční WiFi)

Závada WiFi nebo Bluetooth čipu iPhone 7  (jedná se o ten samý čip, WiFi i Bluetooth je integrován do jedné komponenty) je velmi častou závadou/výrobní vadou, spolu s audio čipem, výměnou displeje iPhone 7/7 Plus, opravou prasklého skla originál displeje a závadou nabíjeníčip správy napájení 1610A3B.

Pokud má Váš iPhone 7/7 Plus nebo iPhone 8/8 Plus nefunkční wifi, je zašedlá, wifi nelze zapnout nebo se samovolně vypíná (během hovoru apod.) a telefon se restartuje, jste bohužel pouze další ze zákazníků firmy Apple, které postihla jedna z výrobních vad iPhone 7, iPhone 8, tedy nefunkční wifi.

Technici našeho iPhone servisu v Olomouci se s problémem wifi a bluetooth čipu iPhone velmi často. Díky tomu máme velkou praxi v řešení této závady a jejím úspěšném odstranění. Rádi provedeme opravu i Vašeho iPhone 7.

iPhone 7 je jeden z nejpopulárnějších modelů Apple s líbivým designem. To je ale také důvod závady wifi čipu iPhone 7…

Tato celosvětově známá závada iPhone 7 a firmou Apple potvrzená konstrukční vada, je způsobená právě z důvodu snahy snižování váhy, a tloušťky konstrukce iPhone 7.

Díky tomu dochází k poškození wifi čipu iPhone 7 nebo kontaktních ploch pod tímto čipem na základové desce a tím k problémům se zapnutím nebo použitím wifi a bluetooth v iPhone 7.

V našem iPhone servise v Olomouci opravíme také Váš mobilní telefon. Kontaktujte nás….

Navštivte náš iPhone servis v Olomouci nebo zařízení zašlete k provedení diagnostiky/opravy dle návodu …ZDE…

Náš servis mobilních telefonů můžete kontaktovat také na facebooku …ZDE…

Jelikož jsou opravy základových desek velmi náročné na profesionalitu, odbornost a velké zkušenosti techniků znalých oprav iPhone desek pod mikroskopem, provádí tyto opravy pouze nejlepší servisní technici na prvotřídním vybavení (JBC, Hakko, Quick, Amscope atd…).

Proto je také pro naše zákazníky připravena tato nabídka…

Pokud nepovede zásah servisního technika k opravě Vaší závady iPhone, byť částečné, je práce i diagnostika zcela ZDARMA.

Jaká je předběžná cena opravy WiFi/Bluetooth čipu iPhone 7/iPhone 7 Plus?
-Pokud je závada skutečně pouze ve wifi čipu a není spojena s jinou závadou základové desky, je cena opravy 1500 – 1900,- CZK.