Mobil SERVIS – opravaLCD.cz – výměna a prasklého skla iPhone, oprava displeje

Specializujeme se na profesionální opravy dotykových skel displejů iPhone a Samsung (samozřejmě umíme opravit i ostatní značky, záleží na požadavku zákazníka a rentabilitě opravy).

Displeje k opravě prasklého skla nikam neposíláme! Každá oprava prasklého skla iPhone, Samsung a jiných je vždy prováděna u nás, našimi techniky. Vlastníme nejmodernější strojní vybavení pro opravy displejů v ČR. Námi repasované displeje jsou zcela totožné s originálem. Záruka na provedenou práci samozřejmostí.

servis-mobilnich-telefonu-olomouc-samsung-iphone-oprava-praskleho-skla-displeje-oca-metodou-rozbite-sklo

Mobil-SERVIS-opravaLCD-samsung-iphone-oprava-praskleho-skla-displeje-oca-metodou-rozbite-sklo


Displeje Samsung a iPhone jsou po opravě od nás k nerozeznání od originálu, mají absolutně stejné vlastnosti a to díky technologii spojení OCA v termovakuovém stroji a materiálům, které používá samotný výrobce displejů. Jedná se o nejrentabilnější možnost opravy a záchrany displeje. U displeje značky Samsung lze dosáhnout úspory až 70% a u displeje iPhone až 60% oproti běžným cenám výměny displeje za použití originál náhradních dílů.

Svým servisním technikům, strojnímu vybavení a používaným materiálům věříme natolik, že na provedenou práci poskytujeme záruku dle zákona.

Jak vypadá repasovaný displej na iPhone 6 od nás, po poškození pádem, jak vidíte na úvodní fotografii? Přesně takto, jak je vyfoceno níže, originál s prvotřídním provedení, zobrazením a pozorovacími úhly, včetně nového rámečku displeje pro perfektní usazení do těla telefonu. 100% kvalita, profesionalita a nejlepší cena v ČR… 


iphone-original-displej-servis-telefonu-stupkova-olomouc iphone-servis-olomouc-oprava-displeje-stupkova-olomouc iphone-servis-stupkova-olomouc-oprava-displeje-vymena-praskleho-skla-opravalcd