iphone-samsung-xiaomi-huawei-diagnostika-mobil-servis-olomouc-oprava-displeje-vymena-baterie-praskle-sklo-rozbity-displej

Diagnostika závady a servisní protokol pro pojišťovnu

Rychlé zjištění závady | Servisní zpráva pro pojišťovnu

Svěřte svůj telefon do rukou profesionálů v oboru. Závadu Vašeho telefonu nebo tabletu diagnostikuje vyškolený technik s dlouholetou praxí v oboru. V mnoha případech, pokud to charakter a poškození zařízení umožňuje, lze toto provést i na počkání.

Díky dlouhodobé a úzké spolupráci s předními dodavateli náhradních dílů v Evropě i Asii Vám můžeme nabídnout vynikající skladovou dostupnost a nejlepší cenu na trhu.

Nejčastější závadou je rozbité sklo displeje…. Pokud se Vám toto také přihodilo a máte prasklé sklo displeje, ale tento funguje a zobrazuje bez vad, pruhů apod., včetně reakce na dotek, náš servisní technik zkontroluje skutečný stav displeje a pokud je to jen trochu možné nabídne Vám opravu displeje výměnou dotykového skla (úspora až 70% dle modelu telefonu) bez nutnosti měnit a platit celý displej. Potřebné strojní vybavení přímo vlastníme a opravy displejů provádíme u nás – nikam Vaše zařízení neposíláme.

Proto si za kvalitou oprav našich displejů stojíme a poskytujeme na práci záruku!


Máte pojištění a stala se Vám nehoda nebo jste poškodili zařízení jiné osobě?

Jestliže máte pojistné krytí domácnosti, které se vztahuje na elektroniku nebo pojistku „zodpovědnosti z občanského života“ tzv. „blbenku“, která Vás chrání v případě způsobení škody třetí osobě, můžeme Vám pomoci uplatnit toto pojištění.

Vypracujeme Servisní zprávu včetně fotodokumentace, kterou pojišťovna vyžaduje, jako odborné vyjádření k poškození zařízení se stanovením ceny opravy.

Pro uplatnění pojistného plnění Vám tedy stačí zavolat na pojišťovnu a nahlásit pojistnou událost a předložit naši servisní zprávu pro stanovení ceny škody a opravy. To je vše… Jednodušší způsob snad už ani nelze nabídnout.

• Zastavte se za námi na pobočku v Olomouci nebo nám zavolejte. Rádi s Vámi prokonzultujeme možnosti opravy takového zařízení a podrobnosti Vašeho problému.

Kontaktujte nás...
  • Diagnostika v případě opravy ZDARMA
  • Rychlé zjištění závady a poškození technikem
  • Rozpočet opravy i na počkání
  • Zjištění dostupnosti dílů během diagnostiky
  • Servisní protokol k uplatnění reklamace
  • Servisní zpráva pro pojišťovnu