Výměna displeje telefonů Samsung nebo oprava a výměna prasklého skla displeje je nejčastěji požadovaný servisní úkon po pádu zařízení.

Spadl i Vám telefon Samsung A6 a máte prasklé pouze dotykové sklo?  Displej normálně funguje a reaguje na dotyk, bez vad zobrazení, pruhů, fleků apod.?

Máme pro Vás řešení, které je rentabilní a cenově dostupné pro každého.

Vyměníme Vám pouze toto prasklé sklo a zachráníme původní displej. Samozřejmě se zachováním všech vlastností původního originálu, jako je reakce na dotyk, podání barev a pozorovací úhly. Pro opravy prasklého skla displeje používáme pouze dotyková skla originální kvality a na práci poskytujeme samozřejmě záruku.

Po naší opravě prasklého skla displeje bude Váš displej stejný jako původní originál. S cenou opravy diametrálně odlišnou od výměny celého nového displeje Samsung A6.

Tento druh opravy lze realizovat i během 24 hodin od přijetí zakázky, dle vytížení servisu a dostupnosti náhradních dílů.

Pokud Váš displej pád nepřežil a Váš Samsung A6 nic nezobrazuje, tuto závadu Vám samozřejmě opravíme také, díky dobré skladové dostupností originálních displejů Samsung.

Pro více informací nás kontaktujte, rádi Vám sdělíme termín realizace a cenu opravy displeje. Nebo nás navštivte na pobočce v Olomouci, Stupkova 12 (viz. mapa v kontaktech).