Majitelé telefonů iPhone od firmy Apple vcelku často a oprávněně vznášejí otázku, co se skrývá uvnitř jejich zařízení, za což zaplatili nemalé peníze.

Skutečnost je ta, že uvnitř iPhone telefonů se nachází, po stránce názvosloví to samé, jako v každém jiném telefonu ostatních předních hráčů na trhu, jako Samsung, Huawei a Xiaomi. Tedy základová deska, displej, baterie, nabíjecí port, kamery, senzory, tlačítka, konstrukce/tělo telefonu a další.

Situace v žádném případě není tak jednoduchá, jak jsme uvedli výše. Pro uživatele ostatních značek nebo ty, kteří nemají rádi produkty Apple kvůli jejich ceně, komunitě a uzavřenému systému to v žádném případě neznamená, že se nejedná o jednu z TOP značek mobilních telefonů na světovém trhu.

V našem servisu mobilních telefonů opravujeme jak značku Apple iPhone, tak Samsung, Huawei, Xiaomi a jiné. Díky tomu, že nám pod rukama za dobu, co se opravami mobilních telefonů a tabletů zabýváme, prošlo opravdu extrémní množství kusů, dovolujeme si hodnotit kvalitu a preciznost provedení většiny značek na trhu.

Mobilní telefony iPhone a Samsung patří jednoznačně mezi přední produkty, co se kvality provedení, použitých materiálů a odladění komponent týče.

Ostatní, i přes značnou účast na trhu a uživatelské základně prostě nedosáhnou tuto kvalitu prémiových značek vzhledem k tomu, že se snaží snížit cenu telefonu na úkor kvality materiálů i komponent a tím zvýšit dostupnost pro koncové zákazníky. To je důvod a také zásadní rozdíl v ceně.

Z pohledu servisu mobilních telefonů je realizace opravy iPhone možná na všech úrovních a to jak:

  • oprava prasklého skla iPhone displeje
  • výměna displeje iPhone za nový
  • výměna baterie iPhone v originální kvalitě
  • oprava nabíjení a nabíjecího lightning konektoru
  • oprava fotoaparátu a sklíčka kamery
  • oprava home tlačítka
  • oprava základové desky iPhone
  • a mnoho dalšího

Díky dostupným detailním schématům základových desek a náhradním dílům v originální kvalitě u dodavatelů v Asii, je možné provádět i opravy na úrovni mikročipů a SMD komponent se zachováním 100% funkčnosti iPhone telefonu.

Vlastníme nejmodernější strojní a přístrojové vybavení pro provádění profesionální oprav iPhone displejů, základových desek, home tlačítek a jiných komponent. Počínaje mikroskopy, pájecími stanicemi JBC a HotAir Quick i infra pájkami a jinými…

Náš Mobil SERVIS-opravaLCD.czservis mobilních telefonů v Olomouci se o opravu závady Vašeho iPhone postará… Obraťte se na nás kdykoliv!