Oprava nabíjení iPhone a iPad je častá závada, s kterou se na nás obrací zákazníci z celé ČR. Pokud závada nabíjení iPhone není způsobena vadnou baterii nebo nabíjecím lightning konektorem, přichází na řadu provedení diagnostiky závady základové desky v našem iPhone servise.

iPhone telefony a tablety iPad jsou delší dobu známe svou náchylností k závadě nabíjení/napájení základové desky. Obzvláště při používání neoriginálních a necertifikovaných nabíjecích kabelů nebo nabíjením v autě, či z jiných nestabilních zdrojů či adaptérů.

Pokud Váš telefon po úplném vybití baterie a vypnutí nereaguje na nabíječku je značný předpoklad, že se i Vám stala tato závada základové desky iPhone a potřebujete provést opravu nabíjení a výměnu čipu napájení na základové desce. Tento je známý pod obecným označením Tristar, nebo-li 1610A1, 1610A2, 1610A3, 1610A3B aj., mající souvislost s napájením a nabíjením základové desky iPhone.

Opravy čipu správy napájení a jiných komponent základových desek iPhone nabízíme, jako jedni z prvních. Jsme specializované servisní centrum pro opravy základových desek iPhone v Olomouci. Provádíme samozřejmě také opravy základových desek Samsung, Huawei, Xiaomi a jiných značek.

Náš servis mobilních telefonů a tabletů je vybaven nejnovějšími technologiemi pro provedení diagnostiky a opravy základových desek iPhone. Používáme pouze nejmodernější diagnostické přístroje, mikroskopy a pájecí stanice JBC, Quick, Hakko a měřící přístroje Fluke. Všechny tyto zařízení patří mezi technologickou špičku sloužící k opravám mobilních telefonů a tabletů.

Závadou desky Vašeho iPhone se bude vždy zabývat pouze vyškolený servisní technik s několikaletou praxí v oboru oprav základových desek iPhone a Samsung.

Pro získání znalostí, které umožňují řešit opravy základových desek iPhone je nutné absolvovat stovky hodin školení a studia fungování základních desek iPhone. Naši servisní technici jsou skuteční profesionálové, kteří udělají vždy maximum pro záchranu Vašeho telefonu a jeho uvedení zpět do provozu.

Protože věříme schopnostem a zkušenostem našich techniků, nabízíme opravy základových desek iPhone za nevšedních podmínek a jako jediní na trhu.

Pokud servisní zásah na základové desce Vašeho iPhone nepovede k zprovoznění telefonu, pak nic neplatíte a celý úkon je ZDARMA.

Pokud nejste z Olomouce nebo blízkého okolí je možné iPhone i iPad odeslat na opravu dle návodu …ZDE…. Kurýrní službou GLS z domova nebo kanceláře, s doručením z celé ČR do 24 hodin. Opravené zařízení Vám bude doručeno zpět na Vámi požadovanou adresu kurýrem GLS s platbou na dobírku a pojištěním zásilky.

Pokud je vaše zařízení zničené a neopravitelné a nebo je oprava nerentabilní, jsme schopni telefon nebo tablet také vykoupit na náhradní díly za nejlepší možnou cenu.

Máte-li jakýkoliv dotaz ohledně opravy Vašeho telefonu nebo tabletu neváhejte využít některý ze způsobů, jak nás kontaktovat …ZDE…